Paklauskite gydytojo internetu

"Aurisvet" veterinarai

Visi veterinarijos gydytojai, kurie konsultuoja per "Aurisvet", yra patyrę veterinarai. Visi mūsų veterinarai praktikavosi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Veterinarijos gydytojai yra registruoti Lietuvos veterinarijos gydytojų asociacijoje, turimos licencijos leidžia verstis veterinarine praktika.

Jūsų konsultacijos atšaukimas
Galite atšaukti savo konsultaciją telefonu likus 60 minučių iki konsultacijos pradžios . Tai galite padaryti patys, informuodami el. p. cancel@aurisvet.com Mūsų klientų aptarnavimas telefonu veikia darbo dienomis nuo 9 iki 17 valandos.

Ar galiu gauti receptą savo augintiniui?

Ne. Daugumą paprastų atvejų galima išspręsti be receptinių medikamentų. Po mūsų konsultacijos, jei mūsų veterinarijos gydytojas įvertins, kad jūsų augintiniui gali prireikti receptinio vaisto, Jūs būsite nukreiptas pas savo vietinį veterinarijos gydytoją su visa konsultacijos medicinine medžiaga ir jei reikia, pasiūlytu gydymo metodu. Tai reikalinga tam, kad Jūsų augintinis gautų kuo geresnę priežiūrą ir sumažintų nereikalingų receptinių vaistų naudojimą.

Konsultacija el. paštu

Užduokit klausimą el. paštu gaukit atsakymą per 24 val.

Tai yra išsamiausia ir kruopščiausia mūsų paslauga ir tikrai patogi klientui

Prieš pateikdami užklausą  prašytume kuo išsamiau aprašyti situaciją.

Ar jūsų augintiniui buvo diagnozuota liga ir norite gauti antrą nuomonę?

Ar jūsų augintiniui buvo paskirti vaistai ir jūs nesuprantate, kodėl?

Ar jūsų augintinio gydymas neduoda tokio rezultato, kokio norėjote?

Ar jūsų augintinio vaistai yra per brangūs ir jums įdomu, ar yra pigesnių alternatyvų?

Pateikite medicininius dokumentus (jeigu turite)

Atsiųskite savo augintinio būklės foto arba video el. p. aurisvet@yahoo.com   info@aurisvet.com

Gaukite atsakymą !

Konsultacijos kaina 21 euras


Galimas apmokėjimas bankiniu pavedimu: Aurelijaus Laurinavičiaus IĮ   LT544010042800574777  Mokėjimo paskirtis: Už konsultacijas

   Vaizdo konsultacijos

                                                                                Patogu-Greita-Inovatyvu

Telemedicina - medicininių paslaugų teikimas nuotoliniu būdu - plačiai taikoma praktika pasaulyje siekiant gerinti kokybiškų veterinarinių paslaugų prieinamumą. Telemedicinos priemonės yra naudojamos gauti konsultacijoms tarp dviejų nutolusių objektų, pavyzdžiui, pacientas esantis kitoje šalyje konsultuojamas elektroninėms priemonėmis (vaizdo aplikacijos, programinė įranga)

Prieš konsultaciją prašytume kuo išsamiau aprašyti situaciją.

Ar jūsų augintiniui buvo diagnozuota liga ir norite gauti antrą nuomonę?

Ar jūsų augintiniui buvo paskirti vaistai ir jūs nesuprantate, kodėl?

Ar jūsų augintinio gydymas neduoda tokio rezultato, kokio norėjote?

Ar jūsų augintinio vaistai yra per brangūs ir jums įdomu, ar yra pigesnių alternatyvų?

Pateikite medicininius dokumentus (jeigu turite)

Konsultacijos teikiamos sutartu laiku telefonu +37060101479

Vaizdo konsultacijos teikiamos suderintu laiku, naudojant vaizdo skambutį išmaniuoju telefonu arba aplikacijas(programėles) Viber ir ZOOM

Pateikite klausimą


Nors šios svetainės ekspertai yra licencijuoti veterinarijos gydytojai, "Aurisvet.com" nepatvirtina ir negarantuoja, kad jų atsakymuose ar kituose šios svetainės pranešimuose pateikta informacija gali išgydyti jūsų augintinį. Ši svetainė ir jos paslaugos teikiamos patariamojo pobūdžio.Aurisvet.com neatsako už Žinutes, o Žinutės nėra skirtos pakeisti įprastą veterinarinę priežiūrą ar skubią veterinarinę pagalbą. "Aurisvet.com" yra skirta, tik švietimo ir konsultavimo tikslams. Aurisvet nėra skirtas ar sukurtas kritinėms situacijoms spręsti, taip pat jūsų augintiniui gydyti, diagnozuoti ar skirti vaistų. Jei jūsų augintinis turi medicininių problemų arba buvo patekęs į avariją, kreipkitės į vietinį veterinarijos gydytoją arba nuvežkite savo augintinį į veterinarijos kliniką, kad būtų suteikta kvalifikuota pagalba asmeniškai. Atminkite, kad jūsų prieigai prie šios svetainės ir jos naudojimui taikomos papildomos paslaugų teikimo sąlygos. Atidžiai perskaitykite paslaugų teikimo sąlygas.