Tik šimtui narių!

Viena išskirtinių internetinių gydytojų ir medicinos tarnybų yra "AURISVET". Visiškai internetinė paslauga, kuri laikoma "visiškai nauju požiūriu į Jūsų augintinių priežiūrą", yra skirta pakeisti dalį Jūsų veterinarijos gydytoją fizinių paslaugų, kurios yra atliekamos veterinarijos klinikose.

Naudodamiesi "AURISVET", kiekvieną kartą matote tą patį gydytoją - visiškai kvalifikuotą gydytoją, kurio interesai panašūs į Jūsų. Skirtingai nuo daugelio kitų internetinių veterinarijos paslaugų, "AURISVET"  yra fiksuotas nario mokestis 50 € pacientui. Šis faktorius gali kainuoti brangiau, jei nesinaudojate veterinarinėmis paslaugomis labai dažnai, tačiau tai gali padėti sutaupyti pinigų, jei tikitės, kad šia paslauga naudositės dažniau, atsižvelgiant į tradicines veterinarijos klinikų kainas. Kai prisiregistruojate, paprastai per vieną ar dvi dienas turite iki vienos valandos vaizdo pokalbį, arba el. paštu kontaktą su gydytoju, kurio metu gydytojas iš tikrųjų susipažins su jumis , taip pat su jūsų augintinio ligos istorija, gyvenimo būdu ir sveikatos problemomis(šis pokalbis nėra privalomas) Po šio pirmo kontakto galite tikėtis neribotų tos pačios dienos susitikimų su veterinaru. Skirtingai nuo daugelio kitų veterinarinių paslaugų internetu ar tradicinių vizitų į veterinarijos klinikas, šie susitikimai gali trukti tol, kol prireiks išsamiai atsakyti į jūsų klausimus. Nebus nutraukta jūsų konsultacija ir nebus paprašyta išeiti iš konsultacijų kabineto po 10 ar 15 minučių, kaip daroma tradicinėse veterinarijos gydyklose. Tarp vaizdo pokalbių taip pat galite parašyti el. laišką arba paskambinti gydytojui taip dažnai, kaip jums reikia.

Kaip jūsų internetinis gydytojas valdo tokio lygio paslaugas?

Užuot turėdamas tūkstančius pacientų priežiūra, jūsų "AURISVET" veterinarijos gydytojas iš viso turi iki 100 pacientų.

Bet kuriuo metu teksto, skambučio ar vaizdo pokalbiais su "AURISVET" gydytoju. Kadangi jūs gaunate to paties gydytojo asmeninį dėmesį, jis tikrai susipažįsta su jumis ir jūsų augintiniu. Kiekvienas pokalbis tęsiasi ten, kur baigėsi.

Jūsų "AURISVET" veterinarijos gydytojas  padės išsiaiškinti mažas problemas, kol jos nepavirto į didesnes problemas.

"AURISVET" yra visiškai naujas požiūris į pirminę augintinių veterinarinę priežiūrą. Gydytojas mato ribotą skaičių pacientų, todėl jis gali skirti jums laiko ir dėmesio, kurio esate verti. Mūsų paslauga teikiama visiškai internetu, tai reiškia, kad jūs gaunate išsamią, personalizuotą  veterinarinę priežiūrą iš bet kurios pasaulio vietos, naudodami bet kurį įrenginį.