TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-12-30

PRAŠOME SUSIPAŽINTI SU TAISYKLĖMIS IR SĄLYGOMIS

Registruodamiesi pas mus, jūs sutinkate su šiomis taisyklėmis, kurios jus saistys. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, ne registruokitės pas mus.Kas mes esame ir ką šis susitarimas daro Aurelijaus Laurinavičiaus IĮ įmonės kodas 300654476 registruota Dariaus ir Girėno 9-3 Telšiai, Lietuva, suteikiame licenciją naudoti: svetainę www.aurisvet.com (nurodytą kaip Svetainė) ir kartu su svetaine pateiktais duomenimis, įskaitant, bet kokius svetainės atnaujinimus ar papildymus, susijusius elektroninius dokumentus (Dokumentaciją) ir paslaugą, prie kurios prisijungiate per Svetainę, bei per ją teikiamą turinį ir paslaugas (Paslaugas), kaip leidžiama šie terminai.

Tai yra internetinės e-veterinarijos paslaugos vartotojams kur galite užsisakyti vaizdo skambučio paslaugą bei užklausą el. paštu pas licencijuotą veterinarijos gydytoją (Veterinariją) ir gauti informacijos apie gyvūnų elgesį, ligas ir (arba) simptomus. Prieš kreipdamiesi galite pateikti rašytinį gyvūno elgesio, ligų ir (arba) simptomų aprašymą (tai taip pat gali būti padaryta naudojant vaizdo nuorodą). Kai prasidės konsultacija, jūs taip pat galėsite apibūdinti augintinio elgesį, ligas ir (arba) simptomus veterinarijos gydytojui, kuris galės pasiūlyti gydymą.

Mes neteikiame fizinių veterinarijos paslaugų internete, o tik teikiame konsultacijas ir gydymą, kurį jūsų augintiniui rekomenduoja(paskiria)veterinarijos gydytojas. Mes neatsakome už apžiūrą ar kitas medicinines paslaugas, suteiktas konsultacijos metu.

Šios sąlygos ir kitos instrukcijos bei informacija apie paslaugą taip pat yra mūsų svetainėje.

Atminkite, kad svetainė ir teikiamos paslaugos nepakeičia įprastinės veterinarinės priežiūros. Ji yra kaip priedas veterinarijos paslaugoms teikiamoms veterinarijos klinikose.

Jūs esate atsakingi už informacijos, tikslumą ir užtikrinimą, registruojantis svetainėje, kad laikas nuo laiko jūsų registruotos paskyros informacija būtų atnaujinta (įskaitant jūsų kontaktinę ir atsiskaitymo informaciją). Išsami informacija apima el. pašto adresą ir telefono numerį, kurį galime naudoti susisiekdami su jumis.

Šios sąlygos ir kitos instrukcijos bei informacija apie Paslaugą taip pat yra mūsų svetainėje.

Jūsų privatumas

Asmens duomenys, kuriuos renkame klientų naudojimosi svetaine ir paslaugomis metu, naudojame tik tokiais atvejais, kurie yra nurodyti mūsų privatumo politikoje.

Atminkite, kad informacijos perdavimas internetu niekada nebūna visiškai privatus ar saugus, kad bet kurią žinią ar informaciją, kurią siunčiate naudodamiesi Svetaine ir Paslauga, kiti gali perskaityti ar perimti. Net jei yra specialus pranešimas, kad tam tikras perdavimas yra užšifruotas.

Reikalavimai operacinei sistemai

Svetainėje reikalaujama, kad įvairiuose įrenginiuose būtų naudojamos tam tikros operacinės sistemos versijos, apie kurias retkarčiais pranešama mūsų svetainėje.

Svetainės palaikymas ir kaip mums pranešti apie problemas

Jei norite sužinoti daugiau apie svetainę ar paslaugą? Ar turite kokių nors problemų jomis naudojantis? Užduokite klausimus adresu pagalba@aurisvet.com (taip pat ir su skundais). Jei manote, kad svetainė ar paslaugos yra klaidingos? Ar netinkamai apibūdintos?

Kaip mes su jumis bendrausime?

Konsultacijos vyksta el. paštu arba telefonu, naudodami mums pateikta kontaktinę informaciją. Kartkartėmis galime susisiekti su jumis dėl įvairios informacijos ir reklaminių pasiūlymų. Jei nenorite, kad susisiektume su jumis dėl tokios informacijos ir pasiūlymų, galite apie tai pranešti ir mes nedelsdami nustosime tai daryti.

Kaip galite naudotis svetaine?

Už sutikimą laikytis šių sąlygų jūs galite:

 • atsisiųskite arba naudokite svetainės kopiją į savo asmeninį mobilųjį telefoną ar kitus išmaniuosius įrenginius, peržiūrėkite, naudokite ir rodykite svetainę ir paslaugas tokiuose įrenginiuose, tik savo asmeniniams tikslams.
 • naudokitės, bet kokia dokumentacija, kad patvirtintumėte leidimą naudojimąsi svetaine ir paslauga.

Mūsų mokesčiai už paslaugas

Mūsų mokesčiai už konsultacijas su veterinaru yra nurodomi svetainėje. Prieš pradėdami konsultaciją(el. paštu, vaizdo konsultaciją, konsultaciją telefonu) turite sumokėti nurodytą mokestį.

Konsultacijos forma pasirenka paslaugos užsakovas.

Dėl vaizdo skambučio, konsultacijos telefonu bei tinkamo laiko, suderinama su užsakovu prieš pradedant konsultacijas. Konsultacijas telefonu (skambinant iš užsienio) apmoką paslaugą užsakęs klientas.

Galite atšaukti savo vaizdo susitikimą bei konsultacijas kitomis formomis, nemokamai iki 60 minučių iki užsakyto susitikimo. Jums bus grąžinta pinigų suma, tačiau tai gali užtrukti iki 14 dienų.

Jūs taip pat turite teisę į bet kokių sumokėtų mokesčių grąžinimą, jeigu konsultacijos atšaukiamos iki 60 minučių iki užsakytos paslaugos.

Jūs negalite leisti kitiems naudoti jūsų registruotos paskyros

Jūs negalite leisti kitiems naudotis jūsų registruota sąskaita. Tai reiškia, kad jūs esate atsakingi už visus veiksmus, atliktus naudojantis jūsų registruota sąskaita. Jūs taip pat esate atsakingi už savo paskyros prisijungimo ir slaptažodžių informacijos konfidencialumą. Mes neatsakome už tai, kad trečiosios šalys naudotųsi jūsų registruota sąskaita.

Prieiga prie svetainės ir (arba) jūsų registruotos paskyros

Mes siekiame, kad svetainė būtų prieinama, bet kuriuo metu. Tačiau dėl techninių problemų retkarčiais gali būti apriboti prieigą prie svetainės ir (arba) jūsų paskyros. Mes stengiamės iš anksto pranešti jums apie tokias situacijas

Jūs esate atsakingi už informaciją, kurią įkeliate į svetainę

Jūs esate atsakingi už visą informaciją, kurią įkeliate į svetainę. Ar kurią pateikiate užsakydami veterinaro paslaugą.

Svetainės atnaujinimas ir paslaugos pakeitimai

Retkarčiais mes galime automatiškai atnaujinti svetainę ir pakeisti paslaugą, kad pagerintume efektyvumą, padidintume funkcionalumą, ar spręstume saugos problemas. Dėl šių priežasčių galime paprašyti jūsų atnaujinti svetainę.

Jei Svetainė ir (arba) Paslaugos iš esmės pasikeičia. Jūs turite teisę gauti išmokas už visas paslaugas, už kurias sumokėjote, bet jų negavote.

Mes galime rinkti techninius duomenis apie jūsų įrenginį

Naudodamiesi Svetaine ar bet kuria iš Paslaugų, jūs sutinkate, kad mes renkame ir naudojame techninę informaciją apie įrenginius, kuriuos naudojate šioje svetainėje ir su ja susijusią programine įrangą, kad patobulintume savo produktus ir teiktume jums kokybiškas Paslaugas.

Mes neatsakome už kitas svetaines, į kurias nukreipiate

Svetainėje ar bet kurioje paslaugoje gali būti nuorodų į kitas nepriklausomas svetaines, kurių mes nevaldome. Tokių nepriklausomų svetainių mes nekontroliuojame, todėl mes nesame atsakingi už jų turinį bei jų privatumo politiką (jei tokia yra).

Turėsite patys nuspręsti. Ar naudotis tokių svetainių informacija ar pirkti kokius nors jų siūlomus produktus ar paslaugas.

Licencijų apribojimai

Jūs sutinkate, kad:

 • išskyrus leidžiamą dalijimąsi bet kokia forma, visiškai ar iš dalies neišsinuomoti, išnuomoti, sublicencijuoti, paskolinti, nesuteikti ar kitaip nepateikti Svetainės ar Paslaugų, bet kokiam asmeniui be išankstinio rašytinio mūsų sutikimo;
 • nekopijuoti Svetainės, dokumentacijos ar paslaugų, išskyrus atvejus, kai įprastu naudojimuisi Svetaine ar kai tai būtina atsarginių kopijų kūrimo ar eksploatavimo saugumo tikslais;
 • neversti, nejungti ir nekeisti visos svetainės ar jos dalies, dokumentacijos ar paslaugų. Taip pat neleisti svetainės ar paslaugų, ar bet kurios jų dalies sujungti su kitomis programomis, ar į jas integruoti;
 • nebus svetainės informacija naudojama kuriant, bet kokią programinę įrangą, kuri savo išraiška būtų iš esmės panaši į šią svetainę;
 • laikysitės visų taikomų technologijos kontrolės ir eksporto įstatymų ir kitų teisės aktų. Kurie taikomi informacinių technologijų naudojimui ir palaikymui.

Naudojimo apribojimai

 • nenaudoti svetainės ar jokios paslaugos kitais neteisėtais būdais, jokiais neteisėtais tikslais ar būdais nesuderinamais su šiomis sąlygomis, draudžiama elgtis nesąžiningai ar piktybiškai, pavyzdžiui, įsilauždami į ar įterpdami kenkėjišką kodą, pvz., virusus, ar kenksmingus duomenis į svetainę, bet kokią paslaugą, ar bet kokią operacinę sistemą;
 • nepažeisti mūsų ar bet kurios trečiosios šalies intelektinės nuosavybės teisių, susijusių su jūsų naudojimusi svetaine ar bet kuria paslauga, įskaitant pateikiant, bet kokią medžiagą;
 • neperduoti jokios šmeižikiškos, įžeidžiančios ar kitaip neigiamos medžiagos, susijusios su jūsų naudojimusi svetaine ar kita paslauga;
 • nenaudoti svetainės ar jokios paslaugos tokiu būdu, kuris galėtų sugadinti, išjungti, perkrauti, pakenkti ar pakenkti mūsų sistemoms ar saugumui, ar trukdyti kitiems vartotojams;
 • nekaupti ir nerinkti jokios informacijos ar duomenų iš jokios mūsų teikiamos paslaugos ar mūsų sistemų ir negalima mėginti iššifruoti jokių perdavimų į serverius ar iš jų, kuriuose veikia bet kuri mūsų paslauga.

Intelektinės nuosavybės teisės

Visos intelektinės nuosavybės teisės svetainėje, dokumentacijoje ir paslaugose priklauso mums ir šios svetainės ir paslaugų teisės yra licencijuojamos (neparduodamos). Jūs neturite jokių intelektinės nuosavybės teisių į svetainę, dokumentaciją ar paslaugas, išskyrus teisę jomis naudotis pagal šias sąlygas.

Visos intelektinės nuosavybės teisės į jūsų įkeltus vaizdus ir vaizdo medžiagą priklauso jums, tačiau mes ir veterinarai turime teisę naudoti tokius vaizdus ir vaizdo medžiagą teikdami jums paslaugas. Tai reiškia, kad veterinarijos gydytojas gali pateikti vaizdus ir vaizdo medžiagą kitiems veterinarinių paslaugų tiekėjams(siunčiant į gydymo įstaigą). Mes taip pat turime teisę įrašyti konsultacijas ir vaizdo įrašus užtikrinti paslaugų kokybei ir švietimo tikslais.

Mūsų atsakomybė už jūsų patirtus nuostolius ar žalą

Mes nesame veterinarinė vaistinė . Mes nesame veterinarinė vaistinė ir neteikiame jokių receptų ar vaistų. Su vaistinėmis susijusių prekių ir vaistų tiekimą vykdo atitinkamos įmonės.

Mes esame atsakingi už nuostolius ir žalą, kurią padarėme mes. Jei nesilaikysime šių sąlygų, mes esame atsakingi už jūsų patirtus nuostolius ar žalą, kurią numatome sulaužydami šias sąlygas arba nesinaudodami protinga priežiūra ir įgūdžiais, tačiau mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą kurių neįmanoma numatyti. Nuostolis ar žala yra numatomi, jei akivaizdu, kad tai įvyks, arba tuo metu, kai sutikote su šiomis sąlygomis, mes ir jūs žinojote, kad tai gali įvykti.

Mes neatsakome už verslo nuostolius. Svetainė skirta naudoti buityje ir asmeniškai. Jei naudojate svetainę kokiais nors komerciniais, verslo ar perpardavimo tikslais, mes nebūsime atsakingi prieš jus už prarastą pelną, verslo praradimą, verslo nutraukimą ar verslo galimybių praradimą.

Sukurkite atsarginę turinio ir duomenų, naudojamų svetainėje, atsarginę kopiją . Norėdami apsisaugoti iškilus problemoms dėl svetainės ar paslaugos, rekomenduojame sukurti atsarginę, bet kokio turinio ir duomenų, naudojamų siejant su svetaine, atsarginę kopiją.

Mes nesame atsakingi už įvykius, kurie nuo mūsų nepriklauso. Jei mūsų paslaugų teikimas ar paslaugų teikimas vėluoja dėl įvykio, kurio negalime kontroliuoti, mes kaip įmanoma greičiau susisieksime su jumis, kad praneštume jums ir imsimės priemonių, kad sumažintume vėlavimo padarinius. Iškilus dideliems paslaugų teikimo sutrikimams galite susisiekti su mumis, kad nutrauktumėte sutartį su mumis ir grąžinsime lėšas už visas paslaugas, už kurias sumokėjote, bet jų negavote.

Mes galime panaikinti jūsų teises naudotis svetaine ir paslaugomis, jei pažeisite šias sąlygas

Mes galime bet kuriuo metu panaikinti jūsų teises naudotis svetaine ir paslaugomis susisiekę su jumis, jei šiurkščiai pažeidėte šias sąlygas. Jei tai ką padarėte gali būti ištaisyta, suteiksime jums pagrįstą galimybę tai padaryti.

Jei pasibaigę jūsų teisės naudotis svetaine ir paslaugomis:

 • Turite nutraukti, bet kokią veiklą, kurią leidžia šios sąlygos, įskaitant naudojimąsi svetaine ir bet kokiomis paslaugomis.
 • Turite ištrinti arba pašalinti svetainę iš visų jūsų turimų prietaisų ir nedelsdami sunaikinti visas turimas svetainės kopijas ir patvirtinti mums, kad tai padarėte.
 • Mes galime nuotoliniu būdu pasiekti jūsų įrenginius ir pašalinti svetainę iš jų bei nustoti suteikti jums prieigą prie paslaugų.
 • Jūs neturite registruoti naujos paskyros pas mus, nebent mes tam specialiai leidžiame.

Jūs nustojate naudotis svetaine ir paslaugomis

Jei norite nustoti naudotis svetaine ir paslaugomis, turite ištrinti savo paskyrą ir mes nedelsdami pašalinsime visą saugomą informaciją, kurią turime apie jus, išskyrus informaciją, kurią privalome saugoti pagal taikomus įstatymus.

Mes galime perduoti šią sutartį kam nors kitam

Mes galime perduoti savo teises ir pareigas šiomis sąlygomis kitai organizacijai. Mes visada jums raštu pranešime, jei taip nutiks, ir užtikrinsime, kad perkėlimas nepadarys įtakos jūsų teisėms pagal sutartį.

Norint perduoti savo teises kitam asmeniui, jums reikia mūsų sutikimo

Jūs galite perduoti savo teises ar savo įsipareigojimus pagal šias sąlygas kitam asmeniui tik tuo atveju, jei mus raštu informuosite ir gausite sutikimą.

Jei teismas dalį šios sutarties pripažins neteisėta, likusi dalis galios toliau

Kiekviena šių sąlygų pastraipa veikia atskirai. Jei kuris nors teismas ar atitinkama institucija nusprendžia, kad kuris nors iš jų yra neteisėtas, likusios dalys liks galioti.

Kokie įstatymai taikomi šiai sutarčiai ir kur galite kreiptis į teismą

Šias sąlygas reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai ir kiti teisės aktai.