Dažni simptomai ir klausimai apie augintinių sveikatą

Žemiau pateikiamas įprastų užklausų, kurių sulaukiama susijusių su augintiniais ir jų sveikata, sąrašas. Nuo viduriavimo ar vėmimo,  kramtymo ar lojimo. Kokį šunų maistą pasirinkti? Čia rasite atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.Jeigu atsakymo nerasite, visada galite paklausti internetinės konsultacijos su veterinarijos gydytoju metu.

Virškinimo traktas (viduriavimas, vėmimas ir viskas, kas susiję su skrandžiu ar žarnynu)

  • Diarėja (viduriavimas)

   "Aurisvet" veterinarai gali padėti įvertinti jūsų augintinį per internetinę konsultaciją(vaizdo skambutį ar užklausą el. paštu) jei jis viduriuoja. Mes teikiame profesionalias konsultacijas, kaip elgtis su tokius simptomus turinčiu gyvūnu namuose ir kada kreiptis į vietinį veterinarą. Jei reikalinga skubi veterinarinė pagalba, mes galime nukreipti pas specialistą.  Mes galime patarti, kaip gydyti gyvūną, kol apsilankysite pas veterinarą.
Jei jūsų gyvūnas yra mieguistas, turi stiprius skrandžio skausmus, pasireiškiė dehidratacijos požymiai, ilgą laiką nevalgė maisto ar negėrė vandens, išmatose yra kraujo ar labai tamsios išmatos, gyvūną reikia vežti į veterinarijos kliniką.

  • Vėmimas

"Aurisvet" veterinarai gali padėti įvertinti jūsų augintinį per internetinę konsultaciją(vaizdo skambutį ar užklausą el. paštu) jei jis vemia. Mes teikiame profesionalias konsultacijas, kaip elgtis su tokius simptomus turinčiu gyvūnu namuose ir kada kreiptis į vietinį veterinarą. Jei reikalinga skubi veterinarinė pagalba, mes galime nukreipti pas specialistą. Mes galime patarti, kaip gydyti gyvūną, kol apsilankysite pas veterinarą.Jei jūsų gyvūnas yra mieguistas, skauda skrandį, per trumpą laiką pakartotinai vėmė, atsirado dehidratacijos požymių, negali išlaikyti maisto ar skysčių . Tada gyvūną reikia vežti į veterinarijos kliniką.

  • Nėra apetito, nenoras maitintis

"Aurisvet" veterinarai gali padėti įvertinti jūsų augintinį per internetinę konsultaciją(vaizdo skambutį ar užklausą el. paštu) jei jis nevaglo, apatiškas. Mes teikiame profesionalias konsultacijas, kaip elgtis su tokius simptomus turinčiu gyvūnu namuose ir kada kreiptis į vietinį veterinarą. Jei reikalinga skubi veterinarinė pagalba, mes galime nukreipti pas specialistą. Mes galime patarti, kaip gydyti gyvūną, kol apsilankysite pas veterinarą. Jei įmanoma, prieš konsultaciją prašome įvertinti jūsų augintinio temperatūrą, kad galėtume surinkti kuo daugiau informacijos. Arba, jei turite  skaitmeninį termometrą, galime pasikalbėti, kaip nustatyti temperatūrą konsultacijos metu. Jei jūsų gyvūnas yra mieguistas, skauda skrandį, per trumpą laiką pakartotinai vėmė, atsirado dehidratacijos požymių, negali išlaikyti maisto ar skysčių . Tada gyvūną reikia vežti į veterinarijos kliniką.

  • Pilvo skausmai

"Aurisvet" veterinarai gali padėti įvertinti jūsų augintinį per internetinę konsultaciją(vaizdo skambutį ar užklausą el. paštu) jei jam skauda skrandį, yra pilvo skausmai, skausmingas pilvas. Mes teikiame profesionalias konsultacijas, kaip elgtis su tokius simptomus turinčiu gyvūnu namuose ir kada kreiptis į vietinį veterinarą. Jei reikalinga skubi veterinarinė pagalba, mes galime nukreipti pas specialistą. Mes galime patarti, kaip gydyti gyvūną, kol apsilankysite pas veterinarą.Jei jūsų gyvūnas yra mieguistas, skauda skrandį, per trumpą laiką pakartotinai vėmė, atsirado dehidratacijos požymių, negali išlaikyti maisto ar skysčių, Tada gyvūną reikia vežti į veterinarijos kliniką.

  • Apsinuodijimai

Svarbi informacija: jei įtariate, kad jūsų gyvūnas buvo apsinuodijęs, o jūsų "Aurisvet" laukimo laikas yra ilgesnis nei 15 minučių, prašome užsakyti vaizdo skambutį su mumis ir pabandyti susisiekti su artimiausia veterinarijos klinika. Apsinuodijimo atveju svarbu kuo greičiau gauti patarimą. Norint pašalinti toksinę medžiagą, veterinarijos gydytojui gali tekti sukelti vėmimą  ir tai turi įvykti per 2 valandas nuo maisto patekimo į virškinimo traktą. Po šio laiko nuodingos medžiagos pateks į žarnyną. Gydymas negali būti atidėtas. "Aurisvet" veterinarai gali padėti įvertinti jūsų augintinį per vaizdo skambutį arba konsultaciją el. paštu, jei įtariate, kad jis suvalgė ką nors toksiško. Užsakant konsultaciją svarbu pateikti kuo daugiau tikslios informacijos, pavyzdžiui: Ką jūsų gyvūnas galėjo valgyti? Kiek ir ko buvo suvalgyta? Koks jūsų augintinio svoris? Tai padės veterinarijos gydytojui nustatyti rizikos laipsnį jūsų augintiniui. Mes pateiksime profesionalias konsultacijas,  kaip elgtis su gyvūnu namuose. Kada jums reikia kreiptis į vietinį veterinarą. Mes galime patarti, kaip gydyti gyvūną, kol apsilankysite pas veterinarą.

Pildoma.
Sekite mus: Facebook